"Ślusarz Otwieranie Samochodu i Drzwi: Dąbrowa Górnicza, Będzin,Sosnowiec."

Pracujemy pn-pt. 7-20,sobota,niedziele,święta wolne.

"Dorabianie Kluczy Samochodowych i Mieszkaniowych"-WIĘCEJ INFORMACJI

Pracujemy  pn-pt:10-17.Sobota:10-13.Niedziela i święta nieczynne.

Punkt Dorabiania Kluczy do Samochodów, Mieszkań i Motorów.Dąbrowa Górnicza-Gołonóg ul.Kasprzaka 10

na przeciwko sklepu"MAŁE ABC" 

i Siówni "Siódemka"

"Dąbrowa Górnicza,Będzin,Sosnowiec-Awaryjne otwieranie samochodów"

W Dąbrowie Górniczej od 12 lat  prowadzimy usługi "Awaryjne otwieranie samochodów".Przez te lata nabyliśmy doświadczenie,które wykorzystujemy w praktyce.Rozładowany akumulator, Zepsuty zameczk w drzwiach, Niesprawny pilot, Kluczyki w bagażniku, Kluczyki w stacyjce i wiele innych przyczyn z powodu których nie możesz dstać się do wnętrza samochodu.Auta osobowe, ciężarowe i dostawcze, otwieramy zawsze bez uszkodzeń zamka i karoseri.Otwieramy wszystkie pojazdy.

"Dąbrowa Górnicza,Będzin,Sosnowiec-Awaryjne otwieranie drzwi"

Otwieranie drzwi to nasza specjalność.
Chińskie,polskie,niemieckie,włoskie,izraelskie,Gerda,Delta,Dierre,PTZ,KMT,szklane,plastikowe,stare papierowe,jak zamek się zepsuje lub wkładka, zgubiłeś klucze,nie morzna wejść do mieszkania to jest problem.Zadzwoń do nas i zleć nam otwarcie drzwi.My to zrobimy za Ciepie .Posiadamy odpowiednie narzędzia i umiejętności.

"Dąbrowa Górnicza,Będzin,Sosnowiec-Usługi ślusarskie wymiana zamków"

W ostatnich latach drzwi z chin zawojowały polski rynek.Są montowane wszędzie gdzie ma być tanio i estetycznie.Ale na tym się kończy.Awaria goni awarię.Otwieramy drzwi chińskie,wymieniamy zamki,wkładki,klamki.Posiadamy oryginalne zamki lub zamienniki polskie.

"Dąbrowa Górnicza,Będzin,Sosnowiec.-Serwis drzwi GERDA,DELTA,chińskie,wymiana zamków"

Prowadzimy serwis pogwarancyjny drzwi Gerda.Do starszych drzwi Gerda Star S posiadamy części zamienne tz.zamki,wkładki,klamki,okucia,cylindry,sprężyny.Wszystkie te produkty oferujemy wraz z montażem.

"Dąbrowa Górnicza,Będzin,Sosnowiec-Otwieranie małych sejfów"

Mały sejf, duży problem jak nie można otworzyć,a w środku są ważne dokumenty,walory lub rodzinne pamiątki. Otwieramy : Sejfy, Sejfiki,Kasy, Kasetki, w ścianie podłodze,przykręcone lub nie.