"Dorabianie Kluczy Samochodowych i Mieszkaniowych"

Wykonujemy: pn-pt:9301630.Sobota-930-1230,Niedziela i Święta NIECZYNNE !!!.

-WIĘCEJ INFORMACJI

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ I SAMOCHODÓW

-usługi świadczymy

 pn-pt.730-19,sobota,niedziela:9-18,święta wolne.

Punkt Dorabiania Kluczy do Samochodów, Mieszkań i Motorów.Dąbrowa Górnicza-Gołonóg ul.Kasprzaka 10

na przeciwko sklepu"MAŁE ABC" 

i Siówni "Siódemka"

"Dąbrowa Górnicza - Awaryjne otwieranie samochodów"

W Dąbrowie Górniczej od 12 lat  prowadzimy usługi "Awaryjne otwieranie samochodów".Przez te lata nabyliśmy doświadczenie,które wykorzystujemy w praktyce.Rozładowany akumulator, Zepsuty zameczk w drzwiach, Niesprawny pilot, Kluczyki w bagażniku, Kluczyki w stacyjce i wiele innych przyczyn z powodu których nie możesz dstać się do wnętrza samochodu.Auta osobowe, ciężarowe i dostawcze, otwieramy zawsze bez uszkodzeń zamka i karoseri.Otwieramy wszystkie pojazdy.

"Dąbrowa Górnicza - Awaryjne otwieranie drzwi"

Otwieranie drzwi to nasza specjalność.
Chińskie,polskie,niemieckie,włoskie,izraelskie,Gerda,Delta,Dierre,PTZ,KMT,szklane,plastikowe,stare papierowe,jak zamek się zepsuje lub wkładka, zgubiłeś klucze,nie morzna wejść do mieszkania to jest problem.Zadzwoń do nas i zleć nam otwarcie drzwi.My to zrobimy za Ciepie .Posiadamy odpowiednie narzędzia i umiejętności.

"Dąbrowa Górnicza - Usługi ślusarskie wymiana zamków"

W ostatnich latach drzwi z chin zawojowały polski rynek.Są montowane wszędzie gdzie ma być tanio i estetycznie.Ale na tym się kończy.Awaria goni awarię.Otwieramy drzwi chińskie,wymieniamy zamki,wkładki,klamki.Posiadamy oryginalne zamki lub zamienniki polskie.

"Dąbrowa Górnicza - Serwis drzwi GERDA,DELTA,chińskie,wymiana zamków"

Prowadzimy serwis pogwarancyjny drzwi Gerda.Do starszych drzwi Gerda Star S posiadamy części zamienne tz.zamki,wkładki,klamki,okucia,cylindry,sprężyny.Wszystkie te produkty oferujemy wraz z montażem.

"Dąbrowa Górnicza - Otwieranie małych sejfów"

Mały sejf, duży problem jak nie można otworzyć,a w środku są ważne dokumenty,walory lub rodzinne pamiątki. Otwieramy : Sejfy, Sejfiki,Kasy, Kasetki, w ścianie podłodze,przykręcone lub nie.