"Ślusarz BĘDZIN,Sosnowiec,Dąbrowa Górnicza - Awaryjne Otwieranie Drzwi - Otwieranie Samochodów-Usługi Ślusarskie Będzin."

Pracujemy pn-pt. 7-20,sobota,niedziela:10-18,święta wolne.

"ŚLUSARZ BĘDZIN-Awaryjne otwieranie samochodów"

Usługi "Awaryjne Otwieranie Samochodów" świadczymy od dawna. Nie było jeszcze telefonów komórkowych. Otwieramy aut osobowe, ciężarowe, dostawcze.Przez ten czs nabyliśmy odpowiednią wiedzę, nażędzia i umiejętności.Otwieramy wszystkie samochody stare i nowe, bez względu na rodzaj trudności. Każda marka samochodu a czsem inny model  tej marki ,otwiera się w inny sposób. Zawsze mamy sposób na zamknięty samochód.Często własciciel auta trzyma klucze w ręce a samochód dalej zamknięty. My wiemy jak go otworzyć.

"ŚLUSARZ BĘDZIN,Dabrowa,Sosnowiec-Awaryjne otwieranie drzwi"

Ładne drzwi ale odznaczają się bardzo dużą awaryjnością.Potrafią po kilku dniach użytkowania,zablokować zamek główny,do wkładki nie da się włożyć klucza,pękają klamki,skrzypią przy otwieraniu lub zamykaniu.My mamy sposoby na otwieranie chińskich drzwi,bez rozwalania skrzydła czy rwania ościeżnicy.

"USŁUGI ŚLUSARSKIE Będzin,Sosnowiec,Dąbrowa-Wymiana zamków GERDA,DELTA"

Drzwi firmy Gerda są na rynku polskim od 1987 r.Tak że najstarsze egzemplarze mają już po kilkadziesiąt lat.W praktyce   spotkałem drzwi mające 15-18 lat.Wszystko co dobre kiedyś musi się zepsuć,urywają się  klamki,zacinają się wkładki,pękają sprężynki w zamku.Wszystko za sprawą naturalnego zmęczenia materiału.Po kilkunastu latach użytkowania,nawet najlepsze zamki się psują.My potrafimy otworzyć takie zamki nie uszkadzając drzwi.

"ŚLUSARZ Będzin,Dąbrowa,Sosnowiec-Otwieranie małych sejfów"

Rozładowała się bateria ,zapomniałeś kodu do zamka cyfrowego,zgubiłeś kluczyk,lub po prostu awaria sejfu.Zadzwoń do nas ,przyjedziemy otworzymy.

.