"Olkusz-Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodów"
"Serwis pogwarancyjny drzwi Gerda,Delta,chińskie"

Szybki dojazd na terenie miast:
OLKUSZ,KLUCZE,BOLESŁAW,BUKOWNO

Pracujemy pn-pt. 7-19,sobota,niedziela i święta mamy wolne.

"Olkusz-Awaryjne otwieranie samochodów"

Od 12 lat specjalizujemy się w awaryjne otwieranie samochodów.Rozładowany akumulator, Zepsuty zameczk w drzwiach, Niesprawny pilot, Kluczyki w bagażniku, Kluczyki w stacyjce i wiele innych przyczyn z powodu których nie możesz dstać się do wnętrza samochodu.Auta osobowe, ciężarowe i dostawcze, otwieramy zawsze bez uszkodzeń zamka i karoseri.Otwieramy wszystkie pojazdy.

"Olkusz-Awaryjne otwieranie drzwi"

Otwieranie drzwi to nasza specjalność.
Chińskie,polskie,niemieckie,włoskie,izraelskie,Gerda,Delta,Dierre,PTZ,KMT,szklane,plastikowe,stare papierowe,jak zamek się zepsuje lub wkładka, zgubiłeś klucze,nie morzna wejść do mieszkania to jest problem.Zadzwoń do nas i zleć nam otwarcie drzwi.My bto zrobimy za Ciepie .Posiadamy odpowiednie narzędzia i umiejętności.

"Olkusz-Awaryjne otwieranie chińskich drzwi"

W ostatnich latach drzwi z chin zawojowały polski rynek.Są montowane wszędzie gdzie ma być tanio i estetycznie.Ale na tym się kończy.Awaria goni awarię.Otwieramy drzwi chińskie,wymieniamy zamki,wkładki,klamki.Posiadamy oryginalne zamki lub zamienniki polskie.

"Olkusz-Awaryjne otwieranie drzwi GERDA"

Prowadzimy serwis pogwarancyjny drzwi Gerda.Do starszych drzwi Gerda Star S posiadamy części zamienne tz.zamki,wkładki,klamki,okucia,cylindry,sprężyny.Wszystkie te produkty oferujemy wraz z montażem.

"Olkusz-Otwieranie małych sejfów"

Mały sejf, duży problem jak nie można otworzyć,a w środku są ważne dokumenty,walory lub rodzinne pamiątki. Otwieramy : Sejfy, Sejfiki,Kasy, Kasetki, w ścianie podłodze,przykręcone lub nie.