"Awaryjne Otwieranie Samochodu i Drzwi mieszkań.
Ślusarz-Katowice
"

Szybki dojazd:Katowice,Chorzów,Mysłowice,Siemianowice Śl.,Bytom,Świętochłowice.

Pracujemy pn-pt. 7-20,sobota 7-12 niedziele i święta wolne.

"Katowice-Awaryjne otwieranie samochodów"

Usługi typu awaryjne otwieranie samochodów i aut osobowe, ciężarowe, dostawcze, prowadzimy od kilkunastu lat.Przez te lata nabyliśmy odpowiednią nażędzia wiedzę i umiejętności.Otwieramy wszystkie samochody stare i nowe, bez względu na rodzaj trudności. Każda marka samochodu a czsem inny model  tej marki ,otwiera się w inny sposób. Zawsze mamy sposób na zamknięty samochód.Często własciciel auta trzyma klucze w ręce a samochód dalej zamknięty. My wiemy jak go otworzyć.Zawsze Mam Sposób na Zamknięty Samochód. Potrzebujesz Specjalisty Dzwoń nie Zwlekaj.Jestem Kluczem Do Twojego Samochodu.

"KATOWICE-Awaryjne otwieranie drzwi"

Zgubiłeś klucz,zepsuty zamek,zapchana wkładka? Wszystko jedno co się stało.Nie możesz dostać się do domu.Masz drzwi stare czy nowe,zwykłe albo antywłamaniowe,producent nieznany.My poradzimy sobie z każdym problemem.Zawsze jest sposób na otwarcie drzwi,bez zbędnych uszkodzeń.Jestem Kluczem do Twoich Drzwi. Otwieramy Wszystkie Drzwi.Zadzwoń jak potrzebny ślusarz specjalista od otwierania drzwi w awaryjnych sytuacjach.

"Katowice-Otwieranie sejfów"

Sejfy, Sejfiki,Kasy, Kasetki,ne można otworzyć ? W ścianie podłodze,przykręcone lub nie.Otwieramy.

"Katowice-Usłui ślusarskie wymiana zamków"

Chińskie ładne drzwi.Potrafią po kilku dniach użytkowania,zablokować zamek główny,do wkładki nie da się włożyć klucza,pękają klamki.Posiadamy części zamienne do tych drzwi: zamki,wkładki,klamki,lub polskie zamienniki.Awaria drzwi - to nasz specjalność, otwieramy chińskich drzwi, bez rozwalania skrzydła czy rwania ościeżnicy.

"Wymiana zamków GERDA,DELTA"

Drzwi Gerda od klikunastu lat na rynku polskim.Zmieniają się modele, wygląd, ale jakość zawsze ta sama.Najmniej awaryjne drzwi,dostępne oryginalne części zamienne.Nic nie jest wieczne,po kilkunastu latach coś się zepsuje.Posiadamy zamki, klamki, wkładki, Wymiena,naprawa,awaryjne otwieranie