"Chorzów-awaryjne-otwieranie-drzwi-zamka-aut-samochodów-mieszkan-usługi ślusarskie."

Pracujemy pn.-pt.10-18 sobota,niedziela:10-18,święta wolne.

"Chorzów-Awaryjne otwieranie samochodów"

Awaryjnym otwieraniem samochodów osobowych i aut ciężarowych lub dostawczych prowadzimy od kilkunastu lat.Przez ten czs nabyliśmy odpowiednią wiedzę, nażędzia i umiejętności.Otwieramy wszystkie samochody, bez względu na rodzaj trudności. Każda marka samochodu a czsem inny model  tej marki ,otwiera się w inny sposób. Zawsze mam sposób na Twój zamknięty samochód.Często własciciel auta trzyma klucze w ręce a samochód dalej zamknięty. My wiemy jak go otworzyć.

"Chorzów-Awaryjne otwieranie wszystkich drzwi"

Zgubiłeś klucz,zepsuty zamek,zapchana wkładka? Wszystko jedno co się stało.Nie możesz dostać się do domu.Masz drzwi stare czy nowe,zwykłe albo antywłamaniowe,producent nieznany.My poradzimy sobie z każdym problemem.Zawsze jest sposób na otwarcie drzwi,bez zbędnych uszkodzeń.

"Chorzów-Awaryjne otwieranie chińskich drzwi"

Chińskie ładne drzwi.Potrafią po kilku dniach użytkowania,zablokować zamek główny,do wkładki nie da się włożyć klucza,pękają klamki.Posiadamy części zamienne do tych drzwi: zamki,wkładki,klamki,lub polskie zamienniki.Awaria drzwi - to nasz specjalność, otwieramy chińskich drzwi, bez rozwalania skrzydła czy rwania ościeżnicy.

"Chorzów-Awaryjne otwieranie drzwi GERDA"

Drzwi Gerda od klikunastu lat na rynku polskim.Zmieniają się modele, wygląd, ale jakość zawsze ta sama.Najmniej awaryjne drzwi,dostępne oryginalne części zamienne.Nic nie jest wieczne,po kilkunastu latach coś się zepsuje.Posiadamy zamki, klamki, wkładki, Wymiena,naprawa,awaryjne otwieranie

"Chorzów-Otwieranie małych sejfów"

Sejfy, Sejfiki,Kasy, Kasetki,ne można otworzyć ? W ścianie podłodze,przykręcone lub nie.Otwieramy.